דמיון מודרך | דר
 
 
 

טיפול בדמיון מודרך


למודעות ולאמונות שלנו תפקיד מרכזי בבריאות הגוף והנפש. דמיון מודרך כשמו כן הוא, פונה אל הדמיון האקטיבי של המטופל, ומפנה אותו באופן רצוני (מודרך) לצורך ריפוי.

שימוש בדמיון מודרך מאפשר למטופל לקחת חלק פעיל בתהליך ריפוי ומקנה לו עצמאות ושליטה בבריאותו.

pagode
בטיפוליה, דר' אן פיזנטה, משתמשת בתרגילים קצרים ומדויקים שחוברו על-ידי המקובלת קולט אבולקר-מוסקט (דמות ידועה בנוף הירושלמי). כבר בגיל  3, התחילה קולט להשתמש בהדמיה ולאורך השנים פיתחה שיטה מיוחדת של טיפול אלטרנטיבי בדמיון. במשך שנים היא טיפלה ולימדה אנשים, בביתה שבירושלים. אן הוסמכה לטיפול ברמות, המופעל ע"י ממשיכות דרכה שליוו אותה לאורך שנים. שיטה זו, הינה ייחודית לקולט ושונה משיטות דמיון  מודרך אחרות. הטיפול מתלווה לטיפולי קרניוסקרל / קריאה בהילה, כאשר יש צורך, בהמלצתה של אן.

התרגילים קלים ללימוד ותרגול, בעלי עוצמה ומאפשרים שינוי הרגלים, הרגעת כאב הפגת מתח וריפוי. לאחר תרגול בהנחייתה של אן פיזנטה, המטופל יכול להמשיך ולתרגל בביתו, על מנת להמשיך את תהליך הריפוי וליישמם במצבים שונים גם בעתיד. 

דר' אן פיזנטה רואה בתרגילים אלה כלי עוצמתי המעורר את מודעות המטופל ללקיחת אחריות על חייו, להעצמה ושינוי הרגלים מזיקים. לרוב תוכל/י להרגיש את השפעת התרגילים באופן  מיידי (כאב, דלקת, מתח ממוקד). ריפוי של מצבים כרוניים יתאפשר בשינון התרגילים במהלך תקופה.

למעוניינים להעמיק עוד בהבנת השפעת  הדמיון על הבריאות, מומלץ לקרוא את הספר "אהבה, רפואה ונסים". הספר נכתב ע"י דר' ברני סגל, אונקולוג, ומתאר את עוצמת כוח הדמיון בריפוי מחלות קשות בכלל ובסרטן בפרט.

 
 
חדשות

 

ברוכים הבאים לאתר של
דר' אן פיזנטה!
 
באתר תוכלו לקרוא ולהכיר שיטות טיפול שונות, בניהן: טיפולי קרניוסקרל, קריאה בהילה, טיפול לבעלי חיים וכן שיטות טיפול נוספות.
באתר מאגר מאמרי הרחבה לקריאה והתעניינות מעמיקה בשיטות הטיפול השונות
קראו המלצות מטופלים על
דר' אן פיזנטה

 לפרטים נוספים והתייעצות
צור קשר

 

 
צור קשר
שם
טלפון
דוא"ל
הערות
 
 
בניית אתרים