טיפול לבעלי חיים | ד"ר אן פיזנטה
 
 
 
טיפול לבעלי חיים

dogחיות מחמד הן חלק בלתי נפרד מהמשפחה, לכן אנחנו חולקים איתן את שמחותינו, את אכזבותינו, את סודותינו, הן מלוות אותנו ביום-יום, קשובות לנו, נותנות ומקבלות אהבה וכל אלו מדגישים עד כמה הן חשובות לנו. 

כמונו, גם להן יש רגשות ותחושות, לפעמים הן לא מרגישות בטוב ולפעמים הן עצובות. רווחתן חשובה לנו, וכשרע להן גם אנחנו, במידה זו או אחרת, מזדהים איתם וסובלים.

חיות המחמד נוטות לסבול ממחלות שמוכרות גם אצל בני אדם: סוכרת, דלקת פרקים, היפראקטיביות, חרדות ודיכאון, סרטן ועוד. וגם להן, כמו לאדם, קיימת מערכת אנרגטית המחברת אותם לסביבה, מושפעת ממנה ומשקפת לגוף את הפרעותיה.

לעתים "נדבקות" חיות המחמד במחלות של בעליהן, בין אם בממד ה"פסיכולוגי" (דיכאון למשל) ובין אם בממד ה"פיזיולוגי" (סוכרת או סרטן). הדבקה כזו יכולה להתפרש מתוך הקרבה האנרגטית הגדולה בין חית המחמד לבעליה.

לבעלי החיים יתרון משמעותי על פני האדם, והוא התום. כלב, חתול, ציפור או דג זהב אינם מטילים ספק בסיכויי הצלחת הטיפולים, לכן המערכת האנרגטית שלהם מגיבה לטיפול באופן מיידי והשינויים יכולים להתחולל מהר מאוד, ואיתם הטבה במצבם הבריאותי והנפשי.

בעיות נפוצות אצל בעלי חיים

דביבוןטיפול בבעלי חיים, שונה מטיפול בבני אדם, ולכן מצריך התייחסות שונה. להבדיל מבני האדם, בעלי חיים פתוחים יותר לעולם האנרגטי, ובמובן מסוים הם גם יותר פגיעים.

ביטוי לכך הוא התגובה החריפה שלהם לשינויים בסביבת מחייתם, כגון מעבר דירה או שיפוצים, שינויים בהרכב המשפחה (חתונה, גירושין, לידה של תינוק חדש או אובדן של בן משפחה או חיית מחמד אחרת).

שינויים אלו יכולים לגרום לשינוי התנהגותי או בריאותי, אך ניתן לשפר ולהעלים את השינויים כאשר מטפלים בהם ומחזירים להם את האיזון של המערכת האנרגטית שלהם.

טיפולים אנרגטיים מומלצים לבעלי חיים 

לטיפול במחלות ופציעות של בעלי חיים, מומלץ לפנות לטיפול רפואי וטרינרי. בנוסף להמלצות הטיפול הרפואי, טיפול אנרגטי יכול לזרז ריפוי ולפעמים להביא לריפוי שלם יותר ועמוק יותר. זאת כיוון שבעלי חיים מגיבים באופן חיובי ומהיר לטיפולים אנרגטיים.

תחשטיפול באמצעות פרחי באך לבעלי חיים, יכול להביא לשיפור התנהגותי במקרה של חרדות, תוקפנות, דיכאון ועוד. לפעמים קיים בסביבת המגורים דבר המשפיע לרעה על החיה, חשוב שהמטפל יבקר במקום כדי לבחון את הסביבה.

טיפולי מגע, ובכלל זה טיפול  אנרגטי ברדיאנס, יכולים לסייע להקלה על כאבים, שיקום מניתוחים ותאונות, ומחלות כרוניות ועוד.

להתייעצות בנושאי סוגי טיפולים וקבלת מידע נוסף – צור קשר

 
חדשות

 

ברוכים הבאים לאתר של
דר' אן פיזנטה!
 
באתר תוכלו לקרוא ולהכיר שיטות טיפול שונות, בניהן: טיפולי קרניוסקרל, קריאה בהילה, טיפול לבעלי חיים וכן שיטות טיפול נוספות.
באתר מאגר מאמרי הרחבה לקריאה והתעניינות מעמיקה בשיטות הטיפול השונות
קראו המלצות מטופלים על
דר' אן פיזנטה

 לפרטים נוספים והתייעצות
צור קשר

 

 
צור קשר
שם
טלפון
דוא"ל
הערות
 
 
בניית אתרים