קריאה בהילה | דר אן פיזנטה
 
 
 
קריאה בהילה

"...הרגשתי נגיעה עמוקה בהוויה שלי, במהות שלי...".
"...יש דברים שמפתיעים אותי בדיוק שלהם ויש שמשמחים בתקוה שהם מציעים. הטיפול עוזר לי,
הוא מרים אותי מהקושי שלי ובכלל.
.."
"...היא עזרה לי בשיח הפנימי ובנסיוני המתמיד להבין את עצמי בצורה יותר נכונה ואפקטיבית..." 
(מתוך: המלצות

מהי קריאה בהילות ?

קריאה בהילה, מעבר להיותה מעניינת ומסקרנת, מהווה גם אמצעי טיפולי מרפא בפני עצמו.

קריאה בהילות נעשית מעמדה ניטראלית, ללא התערבות במערכת האנרגטית של המטופל. קריאה בהילה מסייעת להבהרת סוגיות שונות בחיינו, ומומלצת במצבים של התחבטויות או אי-נוחות בחיים. קריאה בהילה, בתחילת סדרת טיפולי מגע, מסייעת למטופל להיות מכוון להבראה ברמה האנרגטית, וממקדת את הטיפול.     

נקודת המוצא היא התבוננות במצב הקיים כפי שהוא משתקף בזמן הקריאה. התבוננות כללית זו מאפשרת לקבל "תמונת מצב" המצביעה על המקומות הפעילים יותר בהם האדם עסוק באותו זמן. בשלב השני, התבוננות פרטנית יותר בכל שכבות ההילה ובצ'קרות השונות, מאפשרת להגדיר בצורה מדויקת יותר את הנסיבות והשלכות של המתרחש.

במהלך קריאה בהילות יכולים להתגלות "פצעים אנרגטיים" שניתן לטפל בהם נקודתית. בנוסף לקריאת הילה של אדם יחיד, ניתן גם לקרוא הילות של זוגות, בה תהיה התייחסות הן לתפקוד הזוגי והן לתפקודו של כל אחד במערכת הזוגית. כמו כן ניתן לערוך קריאה אנרגטית לילדים קטנים (עד גיל 6) בהילת אימם, ללא נוכחותם.

focusאיך מתנהלת קריאה בהילה?

במהלך קריאה בהילות, דר' אן פיזנטה והמטופל, יושבים זו מול זה. אן קוראת את האנרגיה, תוך כדי תיאור בשפת היומיום של המתרחש. אם יהיה צורך, תטפל בנקודות חלשות. הטיפול של קריאה בהילה מוקלט, ומומלץ לחזור ולשמוע את ההקלטה לאחר מכן.

קריאה בהילה נמשכת כשעה. זהו טיפול חד-פעמי העומד בפני עצמו וניתן לחזור עליו מידי מספר חודשים.

קריאת הילה מומלצת כפתיח לסדרת טיפולים אנרגטיים. הקריאה מאפשרת הכוונה מדוייקת של משאבי הריפוי.


אנרגיה: מרכזים ושדות

מסורות המזרח מתארות מערכת מורכבת של זרמים ומרכזי אנרגיה, הנובעים מהגוף ומקשרים אותו עם הסביבה, וכן עם היקום כולו. המודלים המוכרים יותר במערב, שייכים לרפואה הסינית (מרידיאנים), ושל הרפואה ההודית - איורוודה.

colorsעפ"י המסורת ההודית יש שבעה עד עשרה מרכזי אנרגיה (צ'קרות) עיקריים, הממוקמים על הציר העיקרי של הגוף, לאורך עמוד השדרה. הצ'קרות מתוארות ע"פ מורכבותן הצורנית והן מאופיינות בתדר, המתבטא בתנועה, צליל וצבע. כל צ'קרה, לפי מיקומה, מפקדת על התפקוד התקין של חלקי הגוף השונים. בנוסף, כל צ'קרה קשורה להיבט רגשי או רוחני מסוים בחיי האדם.

מרכזי אנרגיה בגוף, הצ'אקרות, קשורים בתפקודם לשדה האנרגטי המקיף את גופנו - ההילה. אותה הילה מאורגנת במספר שכבות, כקליפות בצל סביב הגוף, כך ששלושת השכבות הפנימיות ביותר משקפות את פעילות הגוף בהיבט הפיזי, הרגשי והמנטאלי. שכבות ההילה השונות מתאפיינות בצורה, צבע ותנועה.

למרכזי האנרגיה ולשדות האנרגיה יש להתייחס כאל הולוגרמות (צילום תלת מימד), המהוות השתקפות וירטואלית של הגוף ושל הנפש. הולוגרמות ע"פ הגדרתן, טומנות בכל נקודה ונקודה את התמונה התלת ממדית של העצם, אותו הן משקפות. כך גם הצ'קרות ושכבות ההילה. התבוננות בהן מספקת מידע על האדם, על כל ממדיו, פעולותיו, מחשבותיו ורגשותיו, בעבר, בהווה ובעתיד.

 
חדשות

 

ברוכים הבאים לאתר של
דר' אן פיזנטה!
 
באתר תוכלו לקרוא ולהכיר שיטות טיפול שונות, בניהן: טיפולי קרניוסקרל, קריאה בהילה, טיפול לבעלי חיים וכן שיטות טיפול נוספות.
באתר מאגר מאמרי הרחבה לקריאה והתעניינות מעמיקה בשיטות הטיפול השונות
קראו המלצות מטופלים על
דר' אן פיזנטה

 לפרטים נוספים והתייעצות
צור קשר

 

 
צור קשר
שם
טלפון
דוא"ל
הערות
 
 
בניית אתרים