על מה ולמה | דר
 
 
 

קרניוסקרל

"...חשתי איזון במימד הפיזי, הנפשי והרגשי. חוויה מאוד נעימה ומרגיעה. יש לאן קו ישיר לריפויי...".
"...הכאב חלף לגמרי, ולא חזר מאז..."
(מתוך: המלצות

תרפיית קרניוסקרל היא שיטת טיפול ברפואה משלימה המטפלת בבעיות מגוונות. משמעותה של המילה קרניוסקרל היא: קרניום (גולגולת) – סקרום (עצם העצה).

טיפול קרניוסקרל עובד על מערכת פיזיולוגית המורכבת מהמוח, עמוד השדרה ומערכת העצבים בגוף. המערכת הקרניוסקרלית כוללת בנוסף גם את עצמות הגולגולת, הסקרום, קרומי המוח והנוזל המוחי-שדרתי.

stairs
תרפיית קרניוסקרל היא שיטת טיפול עדין במגע. מטרת הטיפול היא לעזור לגוף לשפר את קצב ואיכות הזרימה של נוזל המוח במערכת הקרניוסקרלית, ובכך לרפא את עצמו.

קרניוסקרל היא שיטת הטיפול העיקרית בה מטפלת דר' אן פיזנטה. כל טיפול אורך כשעה, כאשר המטופל שוכב על מיטת טיפולים, בלבוש מלא. טיפול עדין זה מביא להרפייה עמוקה, המאפשרת ריפוי בכל רובדי הגוף והנפש.

למי מיועדים הטיפולים?

סובלים מכאבים כרוניים

אנשים הסובלים מכאבים כרוניים (מיגרנה, כאבי גב, כאבי פרקים, כאב פאנטום) ומעוניינים בפתרון לטווח ארוך ללא נטילת תרופות, או שאינם מוצאים מענה בטיפול תרופתי. קיימים מקרים מסוימים, בהם ניתן יהיה למנוע טיפול פולשני כמו ניתוח. בנוסף, טיפול קרניוסקרל מסייע ומעודד החלמה לאחר ניתוח או תאונה, תורם לאיזון הורמונלי, ולוויסות מחלות ניווניות (פרקינסון, דלקת פרקים, טרשת נפוצה ועוד).

פוריות, הריון ולידה

בעיות פוריות מלוות לעיתים במתח נפשי ויכולות להשתפר באמצעות טיפול קרניוסקרל התורם לאיזון הורמונלי והורדת מתח. בנוסף, תרפיית קרניוסקרל מסייעת לנשים בהריון, בהקלה על התסמינים הנפוצים המלווים תקופה זו ובהכנה לקראת לידה קלה יותר, או זירוז לידה. לאחר הלידה קרניוסקרל משפר את קצב החלמת היולדת, את יצירת החלב, ומסייע למניעת תופעות נפשיות כגון דיכאון אחרי לידה.

תינוקותbaby

"...כבר אחרי שני טיפולי קרניוסקרל, איתמר החל להראות סימני נוחות ונינוחות. עם כל טיפול נוסף הוא  
נהיה יותר שמח ויותר שבע רצון
 
..."
(מתוך: המלצות

טיפול קרניוסקרל עדין מאוד ומתאים לתינוקות וכן לילדים. הטיפול מומלץ לתינוקות לאחר לידה קשה, בעיות יניקה, בכי לא מוסבר. תינוקות הסובלים מקוליק, גזים (כאבי בטן),טורטיקוליס עשויים לגלות הקלה לאחר טיפול קרניוסקרל קצר.

ילדים בעלי צרכים מיוחדים

כמו כן טיפולי קרניוסקרל מיועדים לילדים הסובלים מעיכוב התפתחותי, ליקויי למידה, בעיות קשב וריכוז ובאופן כללי לילדים בעלי צרכים מיוחדים (דאון, טורט, אוטיזם, שיתוק מוחין).

 להתייעצות בנושא קרניוסקרל, טיפול בתינוקות ונשים בהריון וקבלת מידע נוסף – צור קשר

 להרחבה בנושא – קרניוסקרל

sea

 
חדשות

 

ברוכים הבאים לאתר של
דר' אן פיזנטה!
 
באתר תוכלו לקרוא ולהכיר שיטות טיפול שונות, בניהן: טיפולי קרניוסקרל, קריאה בהילה, טיפול לבעלי חיים וכן שיטות טיפול נוספות.
באתר מאגר מאמרי הרחבה לקריאה והתעניינות מעמיקה בשיטות הטיפול השונות
קראו המלצות מטופלים על
דר' אן פיזנטה

 לפרטים נוספים והתייעצות
צור קשר

 

 
צור קשר
שם
טלפון
דוא"ל
הערות
 
 
בניית אתרים