רפלקסולוגיה | דר אן פיזנטה
 
 
 

רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול המשתמשת בכפות הרגליים לאבחון מצב הבריאות ולטיפול באנשים. השם "רפלקסולוגיה" נגזר מהמילה "Reflection" (השתקפות). לפי התורה הרפלקסולוגית, כפות הרגליים שלנו משקפות את כל אברי הגוף כולו.

סבורים שטיפול בכפות הרגליים היה מקובל כשיטת ריפוי במצרים העתיקה (לפני כ-4000 שנה). בציור קיר מאותה התקופה נראה אדם מעסה כפות רגליים של אדם אחר. בתרגום של כתב החרטומים שבציור מתואר דיאלוג בין ה"מטופל" האומר "אל תכאיב לי" ו"המטפל" העונה "מעשיי יגרמו לך לשבח אותי".

מטרת הרפלקסולוגיה היא להחזיר את האדם למצב של איזון. איזון יתבטא בתפקוד נכון של מערכות הגוף, הפסקת כאבים, והלך הרוח שלו.

feet

טיפול רפלקסולוגיה משלב טכניקות שונות של מגע, עיסוי ולחיצה בכף הרגלייים. רפלקסולוגיה קואורדינטיבית שפותחה ע"י שמואל זיידל, עושה שימוש בטכניקות מיוחדות שמטרתן לשפר קשר הדדי בין איזורי גוף שונים. טכניקות אלו, בהן הוכשרה ד"ר אן פיזנטה, מחדדות את כוונת הטיפול ובכך משפרות את יעילותו.

רפלקסולוגיה מטפלת במגוון בעיות כגון: הזרמת דם, אסתמה, אלרגיות, בעיות אוזניים, הפרעות קשב וריכוז בילדים, כאבי גב, כאבי פרקים ושרירים, מיגרנות, מטפלת במחלות כרוניות, בחיזוק המערכת החיסונית וכן מטפלת בנפש, במצבי לחץ, בבעיות רגשיות, הפרעות שינה, הפרעות התנהגותיות ועוד.

חשוב לציין שבכל מצב של מחלה יש להתייעץ עם רופא ולאבחן את המחלה. טיפול משלים ברפלקסולוגיה אינו מהווה תחליף לטיפול הרפואי.

דר' אן פיזנטה, רפלקסולוגית בכירה, מטפלת בגישה הוליסטית, המביאה בחשבון את הגוף בכללותו וכן את נסיבות החיים של המטופל. טיפול רפלקסולוגי הוליסטי כולל שיחות וכן שילוב שיטות טיפוליות נוספות. הוא מביא לריפוי עמוק של המטופל ובכך תוצאות הטיפול ארוכות תווך, ומשפיעות לטובה לא רק על הבעייה הספציפית בגינה פונה המטופל, אלא על הבריאות הכללית של הגוף ושל הנפש.
 
חדשות

 

ברוכים הבאים לאתר של
דר' אן פיזנטה!
 
באתר תוכלו לקרוא ולהכיר שיטות טיפול שונות, בניהן: טיפולי קרניוסקרל, קריאה בהילה, טיפול לבעלי חיים וכן שיטות טיפול נוספות.
באתר מאגר מאמרי הרחבה לקריאה והתעניינות מעמיקה בשיטות הטיפול השונות
קראו המלצות מטופלים על
דר' אן פיזנטה

 לפרטים נוספים והתייעצות
צור קשר

 

 
צור קשר
שם
טלפון
דוא"ל
הערות
 
 
בניית אתרים