פרחי באך | דר אן פיזנטה
 
 
 

טיפול משלים באמצעות פרחי באך

דר' אדווארד באך, המציא בשנות ה-30 של המאה הקודמת את תמציות פרחי באך, הקרויות על שמו.  דר' באך בחר ב- 38 סוגים שונים של פרחים, כשכל אחד מהם מתאים לטיפוס נפשי / פסיכולוגי מסוים. לקריאה נוספת - לחצו כאן.

תמציות פרחי באך הן תמציות מדוללות מאוד, בדומה למקובל בשיטת הרמדיות ההומיאופתיות. בשל הדילול המשמעותי אין להן השפעה כימית והשפעת התמצית היא ברמה האנרגטית בלבד.

טיפול משלים באמצעות פרחי באך פונה בעיקר למצב הנפשי של המטופל במטרה לפתח חשיבה חיובית, המחזקת את מערכת החיסון ומאפשרת לגוף להתמודד טוב יותר עם מחלות, לחצים, מצוקות וקשיים בחיי היום-יום.

מטבע הדברים, אצל רובנו הנפש מורכבת יותר, ולכן הטיפול משלב כמה תמציות. שילוב התמציות המוכר ביותר בארץ, הוא "רסקיו רמדי". זוהי תערובת מוכנה של 6 פרחי באך המיועדת לטיפול במצבי מתח או הלם

טיפול משלים בפרחי באך כולל איבחון בשיחה, המאפשר למטפלת להתאים ולבחור את התמציות המתאימות לאישיות המטופל ולמצב בו הוא נתון. לאחר האבחון, דר' אן פיזנטה מכינה במקום את התערובת, לשימוש המטופל במשך מספר שבועות. לאחר מכן, רצוי לבדוק שוב ובמידת הצורך לשנות את הרכב התערובת.

wild oat   larcholive

 

 
חדשות

 

ברוכים הבאים לאתר של
דר' אן פיזנטה!
 
באתר תוכלו לקרוא ולהכיר שיטות טיפול שונות, בניהן: טיפולי קרניוסקרל, קריאה בהילה, טיפול לבעלי חיים וכן שיטות טיפול נוספות.
באתר מאגר מאמרי הרחבה לקריאה והתעניינות מעמיקה בשיטות הטיפול השונות
קראו המלצות מטופלים על
דר' אן פיזנטה

 לפרטים נוספים והתייעצות
צור קשר

 

 
צור קשר
שם
טלפון
דוא"ל
הערות
 
 
בניית אתרים