טיפול הולסטי | דר
 
 
 
yuri shtern
טיפול הוליסטי

טיפולים הוליסטיים מציעים פתרונות לקשת רחבה של בעיות ומגבים את הרפואה הקונוונציונלית בעיקר בהיבט הרוחני/אנרגטי. טיפול הוליסטי מתייחס לאדם בכללותו ומביא לריפוי עמוק ורב מערכתי. כל הטיפולים של אן פיזנטה עונים להגדרה זו.

המילה הילינג משמעותה -ריפוי, אך השימוש המקובל במילה בדרך כלל מתייחס לטיפול באנרגיה, אם זה בהזרמת אנרגיה דרך ידי המטפל, או בעבודה ישירה על הגוף האנרגטי של המטופל, על מנת להשרות איזון מחדש ותפקוד בריא.

טיפולים משלימים באנרגיה משתמשים בשיטות שונות, חלקן במגע, חלקן בהדמייה. טיפולים בתחום הפסיכולוגיה האנרגטית פונים אל המודע והתת-מודע של המטופל. מטרתם להביא לריפוי מהיר ועמוק יותר ולהקנות כלים שימושיים לאיזון עצמי בחיי היום-יום.

דר' אן פיזנטה בעלת נסיון רב ומיומנות במגוון טיפולים אנרגטיים. בנוסף לטיפול בקרניוסקרל, היא הוסמכה לטיפול ברפלקסולוגיה, דמיון מודרך, פרחי באך

bouddhaוגם: 

אן פיזנטה עושה שימוש בשיטות הילינג אלו להעצמת הטיפולים העיקריים שלה (קרניוסקרל או רפלקסולוגיה), בהתאם לצרכים המיוחדים של המטופל.

טיפולים אנרגטיים תומכים בתהליכים רפואיים אחרים ואינם מהווים תחליף לתרופות וטיפול רפואי. 

קרא בהרחבה על סוגי הטיפולים, באמצעות לחיצה עליהם.

 
חדשות

 

ברוכים הבאים לאתר של
דר' אן פיזנטה!
 
באתר תוכלו לקרוא ולהכיר שיטות טיפול שונות, בניהן: טיפולי קרניוסקרל, קריאה בהילה, טיפול לבעלי חיים וכן שיטות טיפול נוספות.
באתר מאגר מאמרי הרחבה לקריאה והתעניינות מעמיקה בשיטות הטיפול השונות
קראו המלצות מטופלים על
דר' אן פיזנטה

 לפרטים נוספים והתייעצות
צור קשר

 

 
צור קשר
שם
טלפון
דוא"ל
הערות
 
 
בניית אתרים